NEŠIJEME JEN PRO LIDI, ŠIJEME PRO ČLOVĚKA.

Dříve lidem botky šil švec. Tak co dnes mít vlastního horského krejčího? Udělejme si výlet do dob dávno minulých. Zpátky do časů, kdy na trhu nic nebylo, jen obří černá díra. Abychom si mohli zalézt, kamarádi šili, tetičky stály noční fronty, zatímco my jsme odřezávali hadici z panelákového hydrantu. Na stylový a funkční sedáček. Pro botky „dachštajny“ do Pardubic, 5 lan od Edelweissů měli na Štrosmajeráku pro celou Prahu, karabiny z „waltrovky“ a mačky byly z Kunovic. Tzv. lezečky v regále vedle polobotek – gumové špunty z kopaček odřeže i malé dítě…..

Kdo zažil, je rád za to, co je dnes k dispozici. Kdo ne, stejně neuvěří. Trocha nostalgie neuškodí….. Chodíte v masové produkci, které jsou „kšefty“ nacpané až k prasknutí? Změřte se, ušijeme přímo na Vás. Faldík či sval, ať tréninkem vydřený či chemií vyrýsovaný, decentně zakryjeme nebo naopak necháme vyniknout – zcela dle Vašeho přání. Prodloužíme třeba rukávy, Vy si vyberete barvičku, aby Vás kanec v lese nevyčmuchal. Nebo naopak zkombinujeme barvy tak, že i yetti po Vaší bundě bude toužit do své sbírky trofejí.

Vidíte na fotce rozdíl? Hodně se toho změnilo za 1/4 století v Česku – modrý ohoz vpravo pochází ze stejné dílny jako žluté bundičky (jen ten doma šitý úvaz už prostě neuděláme, máme život rádi).

SONY DSC

Smetli jsme prach ze strojů (obrazně řečeno, technika je ryzí funglovka) a chceme být Vaším horským krejčím!

VB