Váš český horokrejčí
English   polski

Naši prodejci - severočeské Rejsende

Vladimír Bureš 16.12.2021

Martin Kaštan, svého času hrdý majitel outdoorových krámků v severních Čechách. Ale doba nepostojí a dnes je vše jinak. Rofan krámky zanikly, stejně tak i e-shop. Slovy Martina: „Rejsende mě napadlo v Dánsku a má to znamenat něco podobného jako HYGGE (zábava), ale nejde jen o zábavu, ale o pocit absolutního štěstí, svobody a spokojenosti. Převedeno do pobytu venku a cestování. Jinak to význam asi žádný okolní nemá, jen můj pocit. Takže zatím hygge od severního moře, kde celkem intenzivně testuju bundu Nanorak.

Rejsende.cz je místem, kde začne Tvé outdorové dobrodružství.

Tvářit se jako všechno vím, všechno znám odborníci a střílet rádoby neodolatelné nabídky po každém, kdo se zrovna potlouká po internetu, opravdu není obor REJSENDE. Náš cíl je prostý - nevytváříme oběti, chceme být parťákem, na kterého se můžeš kdykoli obrátit. Možná si říkáš, že pouštět se do tvrdé konkurence obchodů s outdoorovým vybavením se rovná bezkonkurenční sebevraždě. Máš pravdu, ale není právě o tom správné dobrodružství? Pravda, někdy není zrovna lehké nabízet podporu 24/7, obzvlášť když za tebe noční šichtu už nebere ani sova z nedalekého lesa, ale není právě o tom opravdové partnerství a skutečné HYGGE?

Produkty, které ti nabízíme, jsou samozřejmě vysoce kvalitní, ale musíme přiznat, že mají trochu problém s disciplínou. Jejich oblíbenost a mimořádnost jim totiž natolik stoupla do hlavy, že zahodily původní zábrany a automaticky skáčou do nákupních košíků - takže bacha na ně. I přes to, že sebechvála smrdí, chtěli bychom využít možnost sami sebe ocenit a vyzdvihnout naší spolupráci s čistokrevným českým horokrejčím Faramugo, který sídlí v Luhačovicích. Naše prodejní partnerství trvá již řadu let a na naše začátky, kdy jsme ještě měli kamennou prodejnu, vzpomínáme s nostalgií v srdci i oku. Toto české MADE IN Luhačovice nabízí nejen špičkové materiály, ale i střihy na zakázku a my jsme rádi, že ti jejich produkty můžeme nabídnout.

Po příchodu pandemie Martin zavřel krám... Ale vše, roky budované, se mu za hlavu hodit nechtělo. Přece to tak snadno nevzdá. Začal se psát nový příběh, v rámci eshopu, pojatý jako HYGGE, naladěné na REJSENDE. A tak dnes, i po uzavření kamenné prodejny, máme dveře otevřené 7/24/365 a je úplně jedno, kterého pohybu v přírodě jsi milovník. Ve skladech se nedočkavě třese a natěšeně protahuje svůj extra odolný materiál mnoho produktů. Jejich našponované sebevědomí je připraveno ti zpříjemnit vše, co se chystáš podniknout a jestli si nejsi jistý výběrem, mysli na to, že jsme ti k dispozici prakticky imrvére. V zimě, v létě, i o svátcích ti poradíme, splníme a dodržíme vše, co slíbíme. Nejsme klasický obchod, jsme REJSENDE - tvůj hrdý partner veškerého outdoorového vybavení.

Nejsme nejlepší, největší ani nejlevnější, ale dodržujeme a plníme slíbené. Pro jakýkoliv Tvůj dotaz jsme neustále k dispozici.