Váš český horokrejčí
English   polski

Naši prodejci - severočeské Rejsende

Vladimír Bureš 16.12.2021

Martin Kaštan, svého času hrdý majitel outdoorových krámků v severních Čechách. Ale doba nepostojí a dnes je vše jinak. Rofan krámky zanikly, stejně tak i e-shop. Slovy Martina: „Rejsende mě napadlo v Dánsku a má to znamenat něco podobného jako HYGGE (zábava), ale převedeno pobytu venku a cestování. Jinak to význam asi žádný okolní nemá, jen můj pocit. Takže zatím hygge od severního moře, kde celkem intenzivně testuju bundu Nanorak.

Rejsende.cz je místem, kde začne Tvé outdorové dobrodružství. Využij nadstandardního poradenství při výběru z širokého sortimentu oblečení, obuvi, batohů a dalšího vybavení pro všechny milovníky pohybu nejen v přírodě za příjemné ceny. Jsme Tvým partnerem, na kterého se můžeš kdykoli obrátit. Na své si příjdou také cyklisti, běžci, lezci, lyžaři a pejskaři.

Naším největším úspěchem je Tvoje "HYGGE". Ať už jsi cestovatel, turista, bežec, lyžař, nebo se jen rád cítíš uvolněně tak se pohodlně usaď, rozbal čokoládu, otevři láhev vína, nebo cokoliv na co máš akorát chuť a nerušeně vybírej z naší nabídky. Asolo, Lowe Alpine, Petzl, Osprey, Tatonka, Pinguin, Pieps, GSI, CAMP, Garmin, Planika, MSR, ICEwear, Eschenbach, Faramugo...a mnoho dalšího čeká na Tvou objednávku.

Nejsme nejlepší, největší ani nejlevnější, ale dodržujeme a plníme slíbené. Pro jakýkoliv Tvůj dotaz jsme neustále k dispozici.