O NÁS-FARAMUGO vám má co nabídnout

Vyjdeme Vám vstříc, pokud chcete vyjet do nejvyšších kopců na náročnou expedici, na trek s cestovkou nebo jen oběhnout pleso a vypudit včerejší opici z hlavy. Ušijeme hadřík nejen pro hobbíky, ale stejně tak pro využití profesní – pro ski areál, záchranáře, policisty…. Vyrábíme hlavně z českých nanomembránových tkanin (je přece 21. století). Patent z Liberce, výroba ve Svitavách, vše šité v Luhačovicích.

Proč se domníváme, že rozumíme tomu, co děláme? Šili jsme už v 90. letech, jako DAB. Péřové oblečení a spacáky, bundy, sedačky pro paragliding. Oprášili jsme výrobu od r. 2014, už pod značkou FARAMUGO. Což je tak nějak somálsky chobotnice. Proč zrovna somálsky? Jde o světový jazyk, kterým se snadno domluvíme všichni (po 10 pivech). V delší časové odmlce jsme závodili v atletice (máme doma sbírku medailí z mistroství republiky, vč. účasti na Světovém poháru v atletice), jezdili na horském kole a na koloběžce. A lezli a cestovali a létali na padáku a sjížděli řeky Evropy i Asie. Na kontě máme cca 120 vrcholků Alp a dalších pohoří nad 4.000 m, severní stěnu Grandes Jorasses, 12 expedic do asijských velehor a prvovýstupy na kopce Pamíru či Altaje.   

  • outdoorové vybavení s nadšením sami neustále aktivně využíváme
  • máme srovnání a zkušenosti, testovali jsme v minulosti i pro jiné výrobce
  • jsme patřičné vzděláni v oboru a zaměstnáváme poctivé lidi
  • poctivě vyrábíme na Moravě, ve stínu Bílých Karpat, nikoli čínské zdi. Každý výrobek projde od A do Z našima rukama
  • umíme se přizpůsobit vašim požadavkům – velikosti, kombinace barev, úpravy…. Klademe důraz na detaily produktu
  • než výrobek dáme na trh, sami jej opakovaně oblékneme, sami jej zničíme….
  • nanomembrána je nikoli revoluce, ale evoluce. Krok dopředu a vyniká zejména v paropropustnosti. Faramugo je prvním na světě, kdo z ní šije
  • chováme se vstřícně k planetě. Co jde ještě použít, opravíme, přešijeme…. Nejen naše výrobky, u těch nabízíme doživotní servis
  • šijeme i pro ČLOVĚKA, kusově, na každého z nás. A naopak – nešijeme pro LIDI, obří série, masovku. To nikoho nemůže bavit…..
  • jsme otevřeni inovacím a Vašim přáním jako „váš český HOROKREJČÍ“

Protože upřednostňujeme poctivý přístup k práci a životu, nabízíme kvalitní výrobky s dostupným servisem. Na české bundě nevyděláme tolik, jako na ušité levnou pracovní silou. Jenže na druhou stranu nemáme nadlimitní zásoby z přeplněných lodních kontejnerů. Jistě, kvalita není levná, cenově nesoutěžíme s asijskou produkcí. Děkujeme každému zájemci o naše produkty.