Váš český horokrejčí
English   polski

Opravujeme oděvy

výměna krátkého zipu, spirála nebo voděodolný250,- Kč
výměna dlouhého spirálového zipu 30 - 80 cm400,- Kč
výměna dlouhého voděodolného zipu 30 - 80 cm (barva černá, modrá, žlutá, růžová a jiné barvy dle aktuálních skladových zásob)500,- Kč
založení (tedy mírné zkrácení) rukávů, nohavic a záplaty380,- Kč
lepení švů membránových materiálů - částečné lepení a menší oprava *1)viz níže400,- Kč
servis podlepení bot pro koloběh *2) viz níže400,- Kč
Nabízíme pouze uvedené opravy či úpravy. Jsme totiž výrobci vlastního oblečení, nikoli opravna. Přesto Vám rádi v rámci možností vyjdeme vstříc. Nemůžeme mít příslušné látky, odstíny barev, stejně tak zipy. Jde o kompromis dle dohody. Protože nevyrábíme batohy, stany a boty, tak je nejspíše neopravíme. Nemůžeme dělat vše.... Pokud nás kontaktujete telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář, domluvíme se, co, kdy a jak. Pro zhodnocení opravy prosíme o foto inkriminovaného místa. Rozhodli jste se nám poslat hadřík na opravu? Děkujeme za důvěru. Jen důrazně žádáme - čistý, vypraný. A s kompletními údaji (jméno, adresa, tel. číslo, e-mail). Na e-mail vám zašleme doklad k úhradě převodem. Dodací lhůta je cca měsíc, jinak dle dohody. Zpět zašleme PPL nebo Zásilkovnou za 121,- Kč s DPH. Platbu dobírkou řidiči jsme zrušili, jde o velmi nákladnou platbu.

Omlouváme se, ale nechtějte po nás zaslat samotnou látku, zip či galanterii k opravě svépomocí. A důrazně odmítneme žádost o předělání konkurenčního výrobku, co se týče změny velikosti nebo celkového určení. To nám přijde velmi neuctivé vůči konkurenci.

*1) Přelepíme i švy membránového oblečení. Více se dozvíte v článku.
*2) Prodloužíme životnost Vašich botek pro koloběh. Více na blogu.

Máte zájem o opravu oděvů?

Kontaktujte nás