Váš český horokrejčí
English   polski

Opravujeme oděvy

výměna krátkého zipu, spirála nebo voděodolný250,- Kč
výměna dlouhého spirálového zipu 30 - 80 cm400,- Kč
výměna dlouhého voděodolného zipu 30 - 80 cm (barva černá, modrá, žlutá, růžová a jiné barvy dle aktuálních skladových zásob)500,- Kč
zkrácení rukávů nebo nohavic, záplaty380,- Kč
lepení švů membránových materiálů - částečné lepení a menší oprava *1)viz níže400,- Kč
servis podlepení bot pro koloběh *2) viz níže400,- Kč
Nabízíme pouze uvedené opravy či úpravy. Jsme totiž výrobci vlastního oblečení, ne opravna. Přesto Vám rádi vyjdeme vstříc. Vždy nemusíme mít příslušnou látku a její barvu, zip atd. Nevyrábíme batohy, stany či boty, tak je i obtížně opravíme. Nemůžeme udělat vše.... Pokud nás kontaktujete, domluvíme se, co, kdy a jak. Ideálně prosíme o zaslání fotky inkriminovaného místa. Chcete nám tedy poslat hadřík na opravu? Pošlete. Jen důrazně žádáme - čistý, vypraný. Cena zpětné dopravy s DPH je 120,- Kč v případě platby převodem (ideálně) a 150,- Kč na dobírku. Potřebujeme dodat kompletní údaje, jméno, adresu, tel. číslo, e-mail (na ten zašleme potvrzení a doklad k úhradě převodem). Dodací lhůta je orientačně 30 dní, můžeme si upřesnit jinak.

A omlouváme se, že nevyhovíme požadavku zaslání samotné látky, zipu či galanterie k opravě svépomocí. A důrazně odmítneme žádost o předělání konkurenčního výrobku, co se týče změny velikosti nebo celkového určení.

*1) Přelepíme i švy membránového oblečení. Více se dozvíte v článku.
*2) Prodloužíme životnost Vašich botek pro koloběh. Více na blogu.

Máte zájem o opravu oděvů?

Kontaktujte nás