Váš český horokrejčí
English   polski

Šijeme na míru a děláme individuální úpravy

Doufáme, že si vyberete z našeho stabilního sortimentu na ESHOPU Faramugo. Pokud máte další přání, v lecčems vám rádi vyhovíme. Doladíme rozměry, něco přidáme či ubereme. Nebo ušijeme dle vašich představ. Ale jen v rámci našeho zaměření na outdoorové činnosti. Neváhejte se tedy ozvat. V případě individuálních příprav požadujeme platbu předem či min. zálohu ve výši 30% z dohodnuté ceny.

Co si můžete přát? Změny velikosti, jiný materiál nebo barvu. Viz náš konfigurátor. Počet a umístění kapes, jiné zakončení rukávů, vlastní logo. Solitér, co nebudou mít druzí. Tyto odlišnosti, např. přizpůsobení střihu, jsou velmi náročná na náš čas i um. Jistě tedy pochopíte, že cena bundy na míru bude vyšší, než za sériové provedení. Cena dopravy je dle obchodních podmínek.

Umíme vyšít či natisknout vaše logo na náš produkt. Prosíme o zaslání podkladů ve formě pdf, ai, cdr, eps. V png či jpg nestačí. I toto vám vytvoříme a převedeme do "křivek". Cena je od 500,- Kč dle složitosti loga. Logo vám zašleme a můžete jej kdykoli použít. Kompletní tvorbu loga běžně neděláme, jsme šicí firma. Umíme však i toto, viz KONTAKTY. Cenu jednotlivé výšivky či tisku dle zadání zjistíme a obratem vám sdělíme.

Máte zájem o konkrétní úpravy oblečení?

Napište nám, prosím, dle tabulky, co jste zvolili. Zde jsou uvedeny možnosti, co umíme vč. příplatku. Zamezíme tak příp. nedorozuměním a šetříme si vzájemně čas. Cenu produktu, z něhož vyjdeme, najdete v ESHOPU.

výrobek

velikost

barva

k úpravám

cena

A

vyberte si produkt na eshopu

běžné velikosti XS – XXL

běžné barvy na eshopu

nejsou

cena je dle eshopu

B

vyberte si produkt na eshopu

požadujete úpravy velikosti na míru dle vaší postavy?

 

ideálně - přijeďte, změříme si vás. Příp. pošlete přesně padnoucí bundu či kalhoty k nám, změříme si míry, vrátíme s ušitým. Ještě akceptujeme, když si změříte bundu či kalhoty, co vám padnou jak ulité. Míry těla nemůžeme použít. Měřte dle pdf textu na webu úplně dole uprostřed. Zapište nám zde míry-bunda OH, OB, DBP, DBZ, DR. U kalhot OP, DK, VD (v pdf textu je vysvětlení zkratek).

cena produktu + 500,- Kč za úpravy střihu

C

vyberte si produkt na eshopu

 

chcete barvy, neuvedené na eshopu?

pokud je máme k dispozici, ušijeme. Domluvíme se, zda je dokážeme zajistit.

cena produktu + 200,- Kč za originální barvu

D

vyberte si produkt na eshopu

 

 

větší kapuce na přilbu ANO/NE, 0,- Kč. Pošití materiálem typu kevlar-cca 200,- až 500,- dle dohody. Přidaná kapsa (kde?) 100,-/ks. Změna zakončení rukávu nebo nohavice, 200,- Kč. Česká vlajka 2,5 x 4 cm za 40,- Kč (levé rameno).

cena produktu  + ? Kč dle úprav

E

vyberte si produkt na eshopu

 

 

potisk dle vašeho přání – logo oddílu, iniciály… Dle barev a velikosti 20,- až 60,- Kč. Potisk pošlete v křivkách (pdf, cdr, ai). Logo jen v jpg musíme sami vytvořit a přenést do křivek, cena 500,- Kč.

cena od 20,- Kč

F

vyberte si produkt na eshopu

 

společně doladíme barvu

ale přejete si jinou tkaninu, než je u nabízeného modelu?

cena produktu + 250,- Kč za změnu materiálu + příp. dražší materiál (dle ceny)

G

přejete si hadřík od A do Z jako originál, bundu či kalhoty, které nenajdete v naší webové nabídce?

rozměry si sami zadáte

společně doladíme barvu

společně doladíme materiál. Ale počítejte s tím, že ne do všeho půjdeme a bude delší dodací lhůta

cena dle vstupů + 2.000,- Kč za originál

Máte dotaz?

Kontaktujte nás