Váš český horokrejčí
English   polski

Ušijeme na míru a uděláme vybrané individuální úpravy

Věříme, že si vyberete z našeho stabilního sortimentu na Faramugo ESHOP. Pokud máte další přání, v lecčems vám rádi vyhovíme. Doladíme rozměry, prodloužíme či zkrátíme. Ale jen v rámci našeho zaměření na outdoorové činnosti. Neváhejte se tedy ozvat. V případě individuálních úprav požadujeme platbu předem.

Co si můžete přát? Změny velikosti, jiný materiál nebo barvu. Viz náš konfigurátor. Počet a umístění kapes, vlastní logo. Vznikne solitér, co nebudou mít druzí. Tyto odlišnosti, např. přizpůsobení střihu, jsou velmi náročné na náš čas i um. Jistě tedy pochopíte, že cena bundy na míru bude vyšší, než za sériové provedení. Cena dopravy je dle obchodních podmínek.

Umíme vyšít či natisknout vaše logo na náš produkt. Prosíme o zaslání podkladů ve formě pdf, ai, cdr, eps. V png či jpg nestačí. I toto vám vytvoříme a převedeme do "křivek". Cena je od 800,- Kč dle složitosti loga. Logo vám zašleme a můžete jej kdykoli použít. Kompletní tvorbu loga běžně neděláme, jsme šicí firma. Umíme však i toto, viz KONTAKTY. Cenu jednotlivé výšivky či tisku dle zadání zjistíme a obratem vám sdělíme.

Máte zájem o konkrétní úpravy oblečení?

Napište nám, prosím, dle tabulky, co jste zvolili. Zde jsou uvedeny veškeré možnosti, co nabízíme. Zamezíme tak příp. nedorozuměním a šetříme si vzájemně čas. Cenu produktu, z něhož vyjdeme, najdete v ESHOPU.

výrobek

velikost

barva

k úpravám

cena

A

vyberte si produkt na eshopu

běžné velikosti XS – XXL

běžné barvy na eshopu

nejsou

cena je dle eshopu

B

vyberte si produkt na eshopu

požadujete úpravy velikosti na míru dle vaší postavy?

 

ideálně - přijeďte, změříme si vás. Příp. pošlete přesně padnoucí bundu či kalhoty k nám, změříme si míry, vrátíme s ušitým. Nebo si změřte bundu či kalhoty. Stejného zaměření a padnoucí vám, jako ulité. Měřte oblečení, ne míry těla! Měřte dle pdf návodu na webu dole uprostřed. Napište nám míry-bunda OH, OB, DBP, DBZ, DR. U kalhot OP, DK, VD (v pdf je vysvětlení zkratek).

cena produktu + 600,- Kč za úpravy střihu

C

nevyberete si produkt na eshopu?

 

a chcete barvy nebo materiál, co běžně na eshopu nenabízíme?

pak si projděte konfigurátor. Tuto službu nabízíme jen u bund.

cena na eshopu

D

vyberte si produkt na eshopu

 

 

1)větší kapuce na přilbu ANO/NE, 0,- Kč

2)přidaná kapsa, cargo nebo plochá na zip. Třeba na rameni nebo dole na rukávu, 100,-/ks            

3)česká vlajka 2,5 x 4 cm 40,- Kč

Nic jiného, než zde uvedené, nenabízíme.

cena na eshopu  + ?

E

vyberte si produkt na eshopu

 

 

potisk dle vašeho přání – logo oddílu, iniciály… Dle barev a velikosti. Potisk pošlete v křivkách (pdf, cdr, ai).

cena od 20,- do 200,- Kč

Máte dotaz?

Kontaktujte nás