Váš český horokrejčí
English
Váš český horokrejčí
Englishpolski

O NÁS aneb každý máme nějaký příběh....

Co pro vás rádi uděláme? Ušijeme oblečení a vybavení do přírody doma v Česku. Nejen pro horolezce, turisty, lyžaře, rybáře. Pro lidi, pohybující se venku. S mottem **FARAMUGO, VÁŠ ČESKÝ HOROKREJČÍ** aneb my šijeme pro člověka, jiní šijí pro lidi.

Dívejte se na naší práci jako na velmi dobrou, nikoli perfektní. Cokoli perfektní znemožňuje další vývoj, je překážkou v cestě pokračující tvořivosti. Vše se přece vyvíjí. Vesmír, celé lidstvo i FARAMUGO. Což nás motivuje pracovat se stálou změnou a reagovat na překotné změny kolem nás. 

Ve Faramugu nefandíme sezónním kolekcím. Na každý rok nový model bundy, kola či lyží je přece nesmysl. Loňská bunda funguje stejně dobře jako ta letošní. Jistě, pokrok a inovace… Jenže ty tak rychlé tempo nemají. A co na to chrlení nových kolekcí říká příroda, výrobci (ti skuteční, ne přebalené „značky“) či personál prodejen? Na to my nehrajeme, je to dlouhodobě na planetě Zemi neudržitelné. U našich produktů upřednostňujeme funkčnost a design ne jako pouhý vzhled. Design jako hezký vzhled a technické provedení. Proto nabízíme kolekci stálou, kterou trvale inovujeme. 
A malý důkaz, že sami outdoorem procházíme...
V čem vám pomůžeme? Blog nabízí leccos zajímavého a poučného. Na eshopu najdete produkty a konfigurátor na míru. Opravíme vám oblečení. 

Představení značky FARAMUGO

Přehrání tohoto videa vyžaduje sdílení informací s YouTube.
Více info