Váš český horokrejčí
Váš český horokrejčí

O NÁS aneb každý máme nějaký příběh....

Co pro vás rádi uděláme? Ušijeme oblečení a vybavení do přírody, v Česku, v Luhačovicích. Vybavujeme (nejen) horolezce, turisty, lyžaře, rybáře. Naše produkty znají i koloběžkáři, lehocyklisti, fotografové... I druzí, pohybující se venku. S mottem **FARAMUGO, VÁŠ ČESKÝ HOROKREJČÍ** aneb my šijeme pro člověka, jiní šijí pro lidi.

Chceme, abyste naši práci vnímali jako dobrou, nikoli perfektní. Stejně tak naše výrobky. Pokud je totiž něco perfektní, znamená to nemožnost dalšího vývoje, překážku v cestě pokračující tvořivosti. Vše se vyvíjí, vesmír, lidstvo i FARAMUGO. Což nás motivuje pracovat se stálou změnou a reagovat na překotný vývoj kolem nás. A to nás i obvykle baví. Jen někdy je to, na rovinu, na kulku do palice.

Ve Faramugu nefandíme sezónním kolekcím. Na každý rok nový model bundy, kola či lyží je přece nesmysl. Loňská bunda funguje stejně dobře jako ta letošní. Jistě, pokrok a inovace… Jenže ty tak rychlé tempo nemají. A co na to chrlení nových kolekcí říká příroda, výrobci (ti skuteční, ne přebalené „značky“) či personál prodejen? Na to si nehrajeme, je to dlouhodobě neudržitelné. U našich produktů upřednostňujeme funkčnost, proto chceme nabízet kolekci stálou a trvale inovovanou. 
A malý důkaz, že víme, co to vše obnáší...
V čem vám pomůžeme? Newsletter nabídne leccos zajímavého. Eshop nabídne naše produkty. Opravíme vám i jiné oblečení. Blog poslouží jako poradna a zdroj inspirací.
Víte, co je to Faramugo?

Představení značky FARAMUGO

Přehrání tohoto videa vyžaduje sdílení informací s YouTube.
Více info