Váš český horokrejčí
English   polski

Naši prodejci - APM sport v Praze

Vladimír Bureš 11.03.2021

Zajděte do pražské prodejny APM sport. Sídlí v Praze-Libni. Přímo u mostu, který spadne s každou tramvají a ještě s žádnou nespadl. Fungují jako naše klíčová firemní prodejna.

Proč APM sport navštívit?

  • mají velkou prodejní plochu
  • snadno je najdete. Je tam ten most. A Kaufland, s ním se dělí o barák
  • dojedete metrem, tramvají, na kole (to obvykle ne, provoz je bestie). I autem, zaparkujete. V Praze neobvyklé
  • pořádají besedy a promítání
  • můžete se zde setkat s našimi ambasadory, třeba s Ondrou Brambusem
  • informovaný a ochotný personál je protipólem zuřivé tchýně
  • a mají produkty Faramugo

Něco o APM sportu

Naši sportovní prodejnu zaměřenou na outdoorové aktivity jsme otevřeli již v srpnu 2012, kdy se dva kamarádi shodli na tom, že českému trhu chybí klasická prodejna střední velikosti, která klade důraz na kvalitní sortiment podpořený profesionálním a osobním přístupem prodejního týmu, který se opírá o dlouholetou praxi jednoho z majitelů a vedoucího prodejny v jedné osobě Pavla Přichystala.
Přijali jsme tak hozenou rukavici velkých řetězců, které drtí zákazníky slevovou spirálou, kde je cena a výše slevy na prvním místě. Tento souboj není vůbec jednoduchý, ale rostoucí zástup spokojených zákazníků nás přesvědčuje o správnosti směru našeho snažení.
Jsme velmi pyšní na to, že v naší prodejně můžete zakoupit české značky Prabos, Faramugo, Nanosilver, Lasting, Husky nebo LOAP. Dále se můžete těšit na nabídku oblíbených italských trekingových bot Asolo a rakouských bot Dachstein. Ve výčtu značek, které nabízíme, nemůžeme zapomenout na Nordblanc a Alpine Pro. To a další značky naleznete v naší prodejně, nebo na našem e-shopu.
Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým APM SPORT