Váš český horokrejčí
Váš český horokrejčí

Naši prodejci - APM sport v Praze

Vladimír Bureš 11.03.2021

Zajděte do pražské prodejny APM sport. Sídlí v Praze-Libni. Přímo u mostu, který spadne s každou tramvají a ještě s žádnou nespadl. Fungují jako naše klíčová firemní prodejna.

Proč APM sport navštívit?

 • mají velkou prodejní plochu
 • snadno je najdete. Je tam ten most. A Kaufland, s ním se dělí o barák
 • dojedete metrem, tramvají, na kole (to obvykle ne, provoz je bestie). I autem, zaparkujete. V Praze neobvyklé
 • pořádají besedy a promítání
 • můžete se zde setkat s našimi ambasadory, třeba s Ondrou Brambusem
 • informovaný a ochotný personál je protipólem zuřivé tchýně
 • a mají produkty Faramugo

Něco o APM sportu slovy Pavla Přichystala

Naši sportovní prodejnu APM Sport zaměřenou na outdoorové aktivity jsme otevřeli již v srpnu 2012, kdy se dva kamarádi shodli na tom, že českému trhu chybí klasická prodejna střední velikosti, která klade důraz na kvalitní sortiment podpořený profesionálním a osobním přístupem prodejního týmu, který se opírá o dlouholetou praxi jednoho z majitelů a vedoucího prodejny v jedné osobě Pavla Přichystala.
Přijali jsme tak hozenou rukavici velkých řetězců, které drtí zákazníky slevovou spirálou, kde je cena a výše slevy na prvním místě. Tento souboj není vůbec jednoduchý, ale rostoucí zástup spokojených zákazníků nás přesvědčuje o správnosti směru našeho snažení.
Proč nakupovat v APM Sportu ?

 • kamenná prodejna
  Naše prodejna se nachází na strategicky velmi výhodné adrese v blízkosti MHD. Přesně mezi Stanicemi metra B Palmovka a Invaldovna. V blízkosti se také nachází zastávky tramvají a autobusů. Samozřejmostí je pak kryté parkoviště přímo pod prodejnou.
 • otevírací doba
  Pro osobní kontakt je naše prodejna k dispozici každý den včetně víkendů od 9:00 do 20:00 hodin
 • nabízené zboží skladem
  Velice se snažíme, aby zboží vystavené na našem e-shopu bylo k dispozici okamžitě. Vzhledem k celkové prodejní ploše více než 300m2 se nám to daří a tak většinu produktů můžete okamžitě objednávat a také samozřejmě vyzkoušet přímo v obchodě.
 • férové ceny
  Naše prodejní ceny kalkulujeme maximálně vstřícně s přihlédnutím na aktuální situaci on-line trhu. Proto můžete na naší prodejně nakupovat za internetové ceny!
 • prověřené kvalitní značky
  Při sestavování nabídky jsme přihlíželi zejména k tomu, aby zboží u nás zakoupené přinášelo dlouhodobě radost, bez starostí s reklamacemi. Námi nabízený sortiment perfektně uspokojí široké spektrum sportovců, počínaje víkendovými hobíky a ambiciózními „šlachami“ konče. Pilíři v tomto směru jsou české značky HUSKY, APINE PRO, NORDBLANC a LOAP od nichž nabízíme skutečně široký sortiment výrobků, kde si každý vybere. Tuto nabídku doplňují značky zahraniční provenience a nejvyšší kvality ASOLO a LOWE ALPINE.
 • výjimečně šmrncovní složení sortimentu
  Skladbu sortimentu neřešíme od stolu, ale jezdíme k našim dodavatelům, kde vybíráme kolekce i rok dopředu. Během sezony pak doplňujeme o další zajímavé kousky. Dbáme na to, aby se naši zákazníci cítili v u nás zakoupených produktech komfortně. Produkty, které nabízíme jsou nejen funkční, ale také v nich naše zákaznice i zákazníci dobře vypadají!
 • české výrobky exkluzivně v prodeji APM Sport
  Jsme velice hrdí na to, že můžeme exkluzivně v rámci naší nabídky dostat k českým zákazníkům české značky, v jejichž čele stojí PRABOS prověřený dodavatel
  obuvi české armádě i policii ČR, který ale dlouhodobě dodává na český trh kvalitní obuv pro široké spektrum turistů a všech, kdo se rádi toulají přírodou. PRABOSu po boku stojí ale i Luhačovická firmička manželů Burešových, která stojí za špičkovým oblečením s chobotnicí ve znaku FARAMUGO. Milujeme
  VAGUS styl naší lyžařské legendy Ondřeje Banka zabývající se výrobou lyžařských brýlí a doplňků. Českou výrobu ještě doplňuje sokolovský Lasting rodiny Walterových a Nanosilver z Frýdku - Místku.
 • vždy něco navíc
  Nesnažíme se ohromovat zákazníky super slevami. Zato se pro ně snažíme každý rok vymyslet něco navíc. V minulosti se s námi zákazníci mohli proskočit pod vedením zkušených běžců, nebo protáhnout těla v rámci nordic walkingových procházek. Velice oblíbené jsou také cestovatelské přednášky a Night Shopping party odehrávající se přímo na prodejně.
 • profesionální přístup
  Náš prodejní tým má za sebou několikaletou praxi v rámci sportovního maloobchodu a tak víme, co se sluší a patří, aby byl zákazník po návštěvě naší prodejny, nebo e-shopu vždy maximálně spokojený.
 • osobní přístup
  Náš malý, ale výkonný tým má svou práci i firmu pro kterou pracuje rád a toto se projevuje i ve vztahu k zákazníkům, bez kterých bychom tu dávno nebyli. Ať už si u nás uděláte on-line objednávku, nebo se zastavíte osobně na prodejně, vždy se můžete těšit na usměvavé lidi, kterým dělá radost komunikovat se svými zákazníky.
  Tak se někdy stavte třeba na kafe!

S úctou, Váš outdoorový parťák Pavel a náš tým APM sport