Váš český horokrejčí
English
Váš český horokrejčí
Englishpolski

Ušijeme na míru a uděláme vybrané individuální úpravy

Vyberte si z našeho stabilního sortimentu na Faramugo ESHOP. Pokud máte i další přání, v lecčems vám rádi vyhovíme. Jsme malá firma a stát se velkou je proti našemu přesvědčení. Přesto jsme soběstační a díky tomu pružní. Máme kompletní strojové vybavení, abychom dokázali ušít a zkompletovat kromě oblečení i technické produkty. Díky tomu můžeme nabídnout zakázkovou výrobu i pro širší outdoorovou či profesní oblast.

Co si můžete přát? Změny velikosti, jiný materiál nebo barvu. Viz náš konfigurátor. Počet a umístění kapes, vlastní logo. Vznikne solitér, co nebudou mít druzí. Tyto odlišnosti, např. přizpůsobení střihu, jsou velmi náročné na náš čas i um. Jistě tedy pochopíte, že cena bundy na míru bude vyšší, než za sériové provedení. Cena dopravy je dle obchodních podmínek.

K šití velikosti na míru -
-přijeďte, změříme si vás
-nebo si změřte bundu či kalhoty, co vám přesně padnou MĚŘENÍ NA MÍRU
-případně pošlete určením shodnou a padnoucí bundu či kalhoty k nám, vrátíme je s ušitým oblečením (ale softshellka do města není to samé jako membránovka na skialpy, jej jiná určením a tedy i střihem).

Umíme vyšít či natisknout na náš produkt vaše logo. Prosíme o zaslání podkladů ve formě pdf, ai, cdr, eps (v png či jpg nestačí). I toto vám převedeme do "křivek", ale za 500,- Kč. Cenu složitější a větší výšivky či potisku dle zadání vám obratem sdělíme.

Máte zájem o konkrétní úpravy oblečení?

Napište nám, prosím, dle tabulky, co jste zvolili. Zde jsou uvedeny veškeré možnosti, co nabízíme. Zamezíme tak příp. nedorozuměním a šetříme si vzájemně čas. Cenu produktu, z něhož vyjdeme, najdete v ESHOPU.

výrobek

velikost

barva

k úpravám

cena

A

vyberte si produkt na eshopu

běžné velikosti XS – XXL

běžné barvy na eshopu

nejsou

cena je dle eshopu

B

vyberte si produkt na eshopu

požadujete úpravy velikosti na míru dle vaší postavy?

 

ideálně - přijeďte, změříme si vás. Příp. pošlete přesně padnoucí bundu či kalhoty k nám, změříme si míry, vrátíme s ušitým. Nebo si změřte bundu či kalhoty. Stejného zaměření a padnoucí vám, jako ulité. Měřte oblečení, ne míry těla! Měřte dle pdf návodu na webu dole uprostřed. Napište nám míry-bunda OH, OB, DBP, DBZ, DR. U kalhot OP, DK, VD (v pdf je vysvětlení zkratek).

cena produktu + 600,- Kč za úpravy střihu

C

nevyberete si produkt na eshopu?

 

a chcete barvy nebo materiál, co běžně na eshopu nenabízíme?

pak si projděte konfigurátor. Tuto službu nabízíme jen u bund.

cena na eshopu

D

vyberte si produkt na eshopu

 

 

1)větší kapuce na přilbu ANO/NE, 0,- Kč

2)přidaná kapsa, cargo nebo plochá na zip. Třeba na rameni nebo dole na rukávu, 100,-/ks            

3)vyšívaná česká vlajka 2,5 x 4 cm 50,- Kč

Nic jiného, než zde uvedené, nenabízíme.

cena na eshopu  + ?

E

vyberte si produkt na eshopu

 

 

potisk dle vašeho přání – logo oddílu, iniciály… Dle barev a velikosti. Potisk pošlete v křivkách (pdf, cdr, ai).

cena od 20,- do 200,- Kč
Vyloučením prostředníků získáte lepší produkt za výhodnější cenu. Investujete do stylu, investujte do kvality a investujte do sebe. A poprosíme vás o recenzi, o pár slov a fotek.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás