Váš český horokrejčí
English
Váš český horokrejčí
Englishpolski

Opravujeme oděvy jiných značek

výměna krátkého zipu, spirála nebo voděodolný *1)viz níže350,- Kč
výměna dlouhého WR (voděodolného) zipu 30 - 80 cm (barva černá. Příp. jiné jen dohoda dle aktuálních skladových zásob) *1)viz níže560,- Kč
oprava 1 ks odpadlého odlepeného funkčního WR (voděodolného) zipu bund a kalhot (kapsy a větrací otvory)300,- Kč
oprava roztrženého místa a záplaty, zašití vč. podlepení páskou400,- Kč
oprava nebo výměna 1 ks stahování konce rukávu s přepínkou nebo suchým zipem230,- Kč
oprava uvolněné stahovací kulaté gumy u spodního lemu bundy450,- Kč
lepení švů membránových materiálů - částečné lepení a menší oprava *2)viz níže450,- Kč
termín provedení opravy je cca do 40 dní ode dne, kdy daný kus přijmemeviz ceník
příplatek k ceně opravy v termínu provedení do 10 dní+25%
pozáruční servis na produkty Faramugo je do 10 pracovních dnísleva 20%
Nabízíme pouze uvedené opravy. Jsme totiž výrobci vlastního outdoorového oblečení, nikoli opravna. Přesto Vám v rámci možností rádi vyjdeme vstříc. Nemůžeme mít všechny látky a odstíny barev, stejně tak zipy. Jde o kompromis dle dohody. Protože nevyrábíme batohy, stany, montérky ani boty, tak je neopravíme. Nemůžeme dělat vše... Pokud nás kontaktujete telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář, domluvíme se, co, kdy a jak. Pro zhodnocení opravy prosíme o foto inkriminovaného místa. Rozhodli jste se nám poslat hadřík na opravu? Děkujeme za důvěru. Jen důrazně žádáme - čistý, vypraný. A s kompletními údaji (jméno, adresa, tel. číslo, e-mail). Na e-mail vám zašleme doklad k úhradě převodem. Dodací lhůta je min. 1 měsíc, jinak dle dohody. Zpět zašleme DPD, PPL nebo Zásilkovnou za 120,- Kč s DPH. Platbu dobírkou řidiči nenabízíme, jde o velmi nákladnou službu.

Omlouváme se, ale nechtějte po nás zaslat samotnou látku, zip či galanterii k opravě svépomocí. A důrazně odmítneme žádost o předělání konkurenčního výrobku, co se týče změny velikosti nebo celkového určení. Včetně dodělání větracích otvorů. To nám přijde velmi neuctivé vůči konkurenci. Oblečení největších světových značek, vyráběné v Asii, bývá někdy vyrobeno způsobem, znemožňujícím rozumnou opravu.

*1) Jak je to se zipy? Více si přečtěte na blogu. A upozorňujeme - zipy nelze opravit, pouze vyměnit za nové! Máme některé barvy, ale kompletní sortiment jen v černých. Klasické WR i voděodolné kostěné, vč. 2 cestných.
*2) Přelepíme i švy membránového oblečení. Více se dozvíte v článku. Ale přijmeme jen lokální opravu, cca 40 cm. Celou bundu ne.

Jak je třeba postupovat, abychom opravu přijali? Prosím o pochopení, jestli máme vaše oblečení přijmout, šetřete naším časem a shrňte vše potřebné naráz. Stihneme pak opravy.
1) Nabízíme 2 možnosti, jak nám dát vědět, že máte zájem o naši službu - e-mail nebo kontaktní formulář na webu.
2) V e-mailu, formuláři nebo na papírku, přiloženém k oblečení, popište závadu, uveďte stáří oděvu, od jakého je výrobce, příp. pošlete fotku  daného místa.
3) Označte místo opravy na oděvu (křída, samolepící papírek, kousek pásky, kanc. svorka atd.). Není třeba např. u výměny hl. zipu.
4)
Vypraný oděv zabalte a pošlete  na adresu provozovny, viz KONTAKTY. Ne v měkkém, staženém balíčku, v krabici. Je skutečným peklem oděv vybalit a neproříznout...
5) Uveďte v e-mailu nebo na papírku v balíčku  kompletní údaje - celé jméno, zpětnou adresu (ulice, č.p., město, PSČ nebo výdejnu přepravce), telefon a e-mail. Bez toho opravu nepřijmeme. A příp. uveďte požadavek zkrácené lhůty opravy, jinak budeme vycházet ze 2 měsíců.
6) Jak oděv přijde, tak se vám ozveme. Potvrdíme si dodací termín a cenu a doladíme
příp. detaily.
7) V průběhu lhůty opravy vám pošleme e-mailem doklad k úhradě převodem, děkujeme za platbu.
8) Na uvedenou adresu vám z
ašleme opravený oděv zpět.

TIP PRO VÁS: Pošlete nám věci na opravu nejlevněji! Zásilkovnou na výdejnu System locks na Družstevní 333 v Luhačovicích. Stavíme se tam pro ni.

Máte zájem o opravu oděvů?

Kontaktujte nás