Váš český horokrejčí
English
Váš český horokrejčí
Englishpolski

Outdoorové šité vybavení a aktivní LED svícení

Ve FARAMUGU šijeme i technické vybavení pro outdoorové činnosti . Vaky, brašny, potahy, pytle. Řekněte nám svou představu a pokud je realizovatelná, společně vše doladíme. Co například umíme?

Jak lze začít zakázkovou spolupráci? Vyřešíme kompletní zadání, průběh řešení a konečný výsledek. A požádáme vás o klientskou recenzi.

 • zvolíme produkt dle naší nabídky nebo nám sdělíte specifikaci vlastního produktu na míru
 • určíme si barvu
 • vybereme ten pravý materiál a objednáme jej
 • určíme si počet kusů a rozměry
 • zvolíme si místo pro loga, jejich počet, barvu a velikost (vaše logo prosíme zaslat v patřičné formě)
 • po odsouhlasení detailů vám pošleme grafickou vizualizaci ke kontrole
 • vytvoříme si střihy pro dané výrobky 1*)
 • zvolíme si platební podmínky a termín dodání
 • můžeme ušít 1.kus pro vaši představu, jestli vše sedí
1*) U technických výrobků střih nakreslíme a vystřihneme z plastové fólie. Metodou pokus-omyl ušijeme jeden kus produktu, jak nám sedly proporce. Asi zkazíme a hned doladíme střih. Někdy napoprvé, někdy až napotřetí. Pak dle střihu řežeme díly a šijeme naostro. Hodiny práce a vlastní know-how, ty střihy zdaleka každý neumí. (1. kus = 3 ks díky zkaženému materiálu a času strávenému nad novou věcí).

Spočítáme cenu a nabídneme vám 3 možné scénáře:
Jediný kus? Cena prvotních prací + cena za kus produktu + dostupnost materiálu + termín dodání.     Nebude to málo, ale kvalita a solitér, co jiní nemají a nikde nekoupíte za to stojí
Více kusů až po nižší desítky? Nižší cena prvotních prací + cena za kus produktu + dostupnost materiálu + termín dodání.     Optimální stav pro obě strany
Značné množství kusů? Nízká až nulová cena prvotních prací + cena za kus produktu + dostupnost materiálu + termín dodání.     Budete nás tlačit s cenou dolů, ale my se nedáme, máme svou hrdost
Také můžete přijet. Nebo pošlete vzorek k nám, vrátíme ho.

Co pro vás umíme třeba udělat?
 • nakonfigurujeme barvy dle vašich požadavků
 • přizpůsobíme rozměry
 • zajistíme na daná místa potisk či vyšití vašeho loga
 • umístíme jmenovky či jiná identifikační označení
 • pošijeme kritická místa pevnou tkaninou či kevlarem
 • integrujeme aktivní osvětlení pomocí LED paspulí
 • zajistíme trvalý servis záruční i pozáruční

Ta naše práce totiž má dvě fáze. Jedna je rutinní a řemeslná a ta druhá je umělecká.

Můžeme nabídnout 3 způsoby osvětlení outdoorového oblečení.

  1. Svítící systém ve formě paspule všijeme přímo do bundy a do kapsy vložíme powerbanku. Bunda se dá používat běžným způsobem bez omezení. Rozsvítíte si ji dle potřeby, můžete ji vyprat.
  2. Všijeme do bundy nacvakávací systém a paspuli si do něj zvenčí vložíte. Je to jako klipsystém u brašen na kole, kdy máte na rámu či sedlovce základ trvale upevněn a brašnu si jenom přicvaknete. Bundu můžete používat bez omezení, jen ji mírně naruší drobné plastové svorky. Osvětlení si přichytíte jen pro případ potřeby, nemusíte jej nosit trvale.
  3. Pořídíte si volné kšíry, které upevníte přes bundu. Tento systém ve Faramugu preferujeme. Bunda je s trvale všitým svícením tužší, těžší a méně skladná. Většinu času tam systém máte zbytečně a snáz jej zničíte neustálým nošením a praním. U nacvakávacího systému osvětlení běžně nenosíte a bundu s ním neperete, ovšem i tak mohou překážet svorky a do volné paspule se může leccos zachytit. Třeba pro lezení to není ideální. Kšíry jenom přehodíte přes bundu a případnou vůli ve velikosti si upravíte. Jste perfektně vidět zepředu i zezadu a stejně tak z boku.

  České aktivní LED osvětlení pro sporty a outdoorové činnosti v krátkých zimních dnech máme v nabídce jako tvarovatelné postroje na oblečení. Faramugo bylo u samých počátků technologie, kdy jsme systém integrovali do bund, cyklobrašen a výstražných vest.

   Reference aneb pro koho jsme třeba dělali? A co nenajdete na eshopu.

   Co třeba na packraftu sjet řeku a na koloběžce se vrátit zpět?

   Přehrání tohoto videa vyžaduje sdílení informací s YouTube.
   Více info

   Osvětlení Scilif od Faramuga pro podzimní a zimní večery.

   Přehrání tohoto videa vyžaduje sdílení informací s YouTube.
   Více info